Ana Sayfa

AramaHakkýmýzda Hizmetlerimiz Referanslarýmýz Vizyonumuz Ýletisim
 


Web Desing:

Biz işinde uzman bir web tasarımı firmasıyız. Müşterilerimizin web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerjimizi ve birikimimizi web tasarımı için kullanırız. Müşterilerimizin isteklerini ve hedeflerini iyi anlar, sonuca odaklanır, elimizi taşın altına koyar, görsel ve işlevsel, dizayn açısından iyi web tasarımlar hazırlarız.

Tüm web tasarım ve web dizayn uygulamalarımızda ülkemizin koşullarını göze alarak web tasarım projelerinin ekonomik olması gerektiğinin bilincindeyiz. Web tasarımı konusunda firmamız tüm müşterilerine gereken esnekliği tam anlamıyla göstermektedir.

Web Hosting:

Tüm hosting ihtiyaçlarınız gözönünde bulundurularak düzenlediğimiz web hosting hizmetlerimizden isterseniz Windows 2003 isterseniz Unix platformu üzerinde hizmet alabileceğiniz gibi, MySQL, MSSQL, ASPX/.Net, Php5 gibi güncel teknoloji desteklerinide kullanabilmektesiniz. Hosting işlemlerinizi sizin adınıza sadecehosting hizmetlerinden faydalanarak yapmaktayız

Kurumsal Kimlik Çalışması:

Kurumsal Kimlik kavramı, görsel-işitsel iletişim başta olmak üzere, çok boyutlu bir imaj çalışmasını anlatır. Bu çalışmanın amacı, kurumların tarihsel, kültürel, coğrafi kimliklerini, kuruluş amaçlarını ve ideallerini, ürün ve hizmetlerini, sektörel konumlarını, en az çabayla, en kısa zamanda ve etkili bir biçimde hedef kitleye aktarmaktır.

ıyi hazırlanmış Kurumsal Kimlik bir firmaya şunları sağlar

  • Firma adının belleklere yerleşmesi
  • Firma özelliklerinin görsel hızda aktarılması (dinamizm, yenilikçilik vb.)
  • Ürün ve hizmetlerin kalite garantisi
  • Ürün ve hizmetlerin doğası ve sektörel konumları hakkında ilk bilgileri iletmesi
  • ılk bakışta rakiplerden ayrılma

Kurumsal Kimlik dönemsel olarak yenilenmeye de ihtiyaç duyar. Firma ve pazar geliştikçe “farkı fark ettirmenin” en etkili yolu bunu imaja yansıtmak, diğer bir deyişle, önyargıyı aşacak kadar etkili ve dolaysız, yani görsel yoldan anlatmaktır

 

Web Yazılımı:

Alanında uzman yazılım mimarlarımız ile websiteniz için şuanki teknolojide kullanılan tüm yazılım hizmetlerini vermekteyiz. Yazılım dili olarak PHP, ASP, JAVA ve ASP.NET, veritabanı teknolojisi olarak SQL, MySQL, MsSQL ve Oracle veritabanlarını kullanmaktayız

Yalnızca dinamik veya dinamik ve veritabanı bağlantısı gerektiren içerikler için yazılım çözümlerini sunmaktayız

Email Marketing:

Email marketing, potansiyel veya çalıştığınız müşterilerinize haber ve duyurularınızın toplu şekilde ulaşmasını sağlayan sistemdir. Websitenizi ziyaret eden müşterilerinizin email adreslerini toplayıp, bu müşterilerinizi gruplayabilir ve istediğiniz anda, istediğiniz kadarına anında elektronik bülten gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz bülten kampanyanız için hazırlayacağımız email temaları ile akılda kalıcı mesajlar verebilirsiniz. Çeşitli Kampanyalar oluşturup, periyodik aralıklarla müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz. Bizden email yazma hizmeti de alabilirsiniz

Logo Tasarımı:

Basit görünen fakat tat veren, estetik ama akılda kalıcı. Şirketiniz için logo tasarımınızı bir kere yaptırın. Yaptığınız her işte imzanız olacak logonuz, şirketinizin dilsiz sözcüsüdür. ıyi çalışılmış bir logo ile müşterilerinizi etkileyerek daima akılda kalıcı olun.

E - Ticaret:

Günümüz teknolojilerine paralel olarak firmaların ürünlerinin tanıtılması, pazarlanması ve reklamlarının daha geniş bir kesime çok düşük maliyetle yapılması internet ve dolayısıyla Web sitesi veya E-ticaret sitesi aracılığı ile sağlanabilmektedir.

Makrosoft olarak bizler, web tasarımı ve web tasarımı ile bütünleşik profesyonel e-ticaret yazılım uygulamaları, internet uygulamaları ve benzeri tüm sorunlarınıza cevap verecek en uygun çözümleri gerçekleştiriyoruz.